poleďż˝ nas innym linki
firma oferta poradniki referencje poszukujemy z�� oferte kontakt
   
 
 
   

Wyposażenie dodatkowe maszyn ADAST DOMINANT 715 i ADAST DOMINANT 725 P do numerowania, perforowania i nadruków 

Nowe typy maszyn offsetowych ADAST DOMINANT 715 i ADAST DOMINANT 725 P są tak skonstruowane, że można do nich przyłączać wyposażenie dodatkowe do numerowania, perforowania i nadruków produkowane przez firmę ADAST.

W maszynach wyposażonych w te dodatkowe urządzenia można uzyskać znacznie większą wydajność i poszerzyć ich zastosowanie.
Dodatkowe wyposażenie wykorzystuje się przez połączenie poszczególnych faz druku z numerowaniem i perforowaniem, numerowaniem i nadrukami, nadrukami i perforowaniem lub nawet wykonaniem tych wszystkich czynności w jednym przejściu arkusza przez maszynę.
Cały proces odbywa się automatycznie w ramach podstawowego cyklu pracy maszyny.
Dodatkowe wyposażenie wyróżnia się prostotą, trwałością swojej budowy, zapewniając niezawodność, łatwą regulację i minimalne wymagania odnośnie konserwacji.
Wyposażenie stanowi oddzielną jednostkę i może być dołączane do istniejących maszyn zainstalowanych u klienta. Zwiększony rozmiar układu odbiorczego poprawia warunki wysychania farby na papierze powlekanym.
Już samo to stanowi zaletę, nawet gdy inne możliwości nie będą wykorzystane.

Wyposażenie dodatkowe do maszyn ADAST DOMI­NANT 715 lub 725 P znacznie poszerza zakres ich zastosowania, poprawiając w ten sposób wydajność pracy w zakładach drukarskich. Wyposażenie pozwala na: drukowanie numerów wzdłuż lub w poprzek toru arkusza, drukowanie plamek barwnych, perforowanie w kierunku podłużnym lub poprzecznym. Konstrukcja urządzenia zapewnia wysoką jakość wykonanych prac.
Poszczególne funkcje urządzenia mogą być łączone dając wszystkie te efekty naraz.

Opis urządzenia
Urządzenie stanowi oddzielną jednostkę. Konstrukcja nośna wyposażenia składa się z żeliwnych ścian bocznych połączonych rozpórkami. Od przodu ścian bocznych przechodzi poprzecznie wałek (jednostka numerująca) zamocowany na łożyskach kulkowych, na nim można montować różne tarcze mieszczące czcionki numeratora, tarcze perforujące, lub matryce ńadruków. Ich położenie można regulować w kierunku osiowym, można je łatwo zdejmować. Rolka dociskowa znajduje się pod rolką numeratora. Ta rolka jest wykonana z żeliwa i są do niej przymocowane podkładki robocze.
Dalej znajduje się mechanizm służący do sterowania włączania (wpierw następuje wyłączenie nacisku cylindra dociskowego i jednocześnie włącza się urządzenie dodatkowe) i wyłączania bramek numerów w bloku numeratora. Mechanizm działa automatycznie, zsynchronizowany z pozostałymi urządzeniami maszyny. Podczas biegu maszyny można wyregulować żądany nacisk maszyny. Transport arkusza od druku do urządzenia dodatkowego odbywa się za pomocą układu pięciu ramion, sama jednostka natomiast odbiera napęd prosto z maszyny.  [poleć nas innym] [linki]
CREATE by IMAGEFACTORY HOSTED by GENERACJA
HARTI - adast romayor, aplikator kleju, części zamienne do maszyn poligraficznych, falcerki, gilotyny, maszyny drukarskie, maszyny offsetowe, maszyny poligraficzne, nacinarka rycówka